KÖKSAL PARFÜMERİ MEDICAL
Ana Sayfa - Anti aging -Diyet
Kozmetik - Temizlik


MEDİKAL CİHAZ ve SARF MALZEMELERİ


NEO-G ORTOPEDİ & SPOR NEOPREN ÜRÜNLERİ (TEK BOY)

Bütün ürünler 2,5 mm %100 Neoprenden yapılmıştır. Her bedene uygundur (One size all) Bütün ürünlerin kompresyonu ayarlanabilir.

DETOKS BANDI


DETOX nedir ?

Detox, vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmaktır. Vücudumuz zararlı toksinleri depolamaya ve tıkanmaya devam ettikçe, sağlıklı, zinde bir yaşam sürmeyi bekleyemeyiz.

Vücudumuza Giren Sayısız Toksin Var

● Alkol ● Sigara ● Fazla miktarda kafein ● Besinlere eklenen boyalar, renk maddeleri ve diğer kimyasallar ● Besinlerde bulunan civa, kurşun gibi ağır metaller, hormonlar, antibiyotikler, böcek zehirleri ● Çamaşır, bulaşık deterjanlarının artıkları ● Egzoz gazları, sigara dumanları ve diğer endüstriyel kaynaklı gazlar, güneş ışınlarının fazlası ● Parfümler, kalitesiz kremler ● Gereksiz yere kullanılan ağrı kesici, antibiyotik, antideprasanlar gibi ilaçlar, bitkisel bazı ürünler ● Ateşle yakılmış ızgaralar, barbeküde pişirilmiş etler ● Çoğu fast food ürünler ● Derin tavalarda kızartılarak hem lezzeti hem de toksin miktarı arttırılan yiyecekler ● Kötü üretilmiş pasta, bisküvi, kurabiyeler ve cipsler

Detox Kürleri Nelere Yardımcı Olur ?

Detox’a İhtiyacınız Olduğunu Gösteren İşaretler ● Baş ağrısı ● Sırt ağrıları ● Sık sık soğuk algınlığına yakalanmak ● Yorgunluk ● Eklem ağrıları ● Burun kaşıntısı ● Sinirlilik ● Deri döküntüleri ● Öksürük ● Uyku hali ● Deri kızarıklıkları ● Göğüs hırıltısı ● Gözlerde iritasyon ● Uykusuzluk ● Bulantı ● Boğaz ağrısı ● Savunma sisteminde yavaşlama ● Baş dönmesi ● Hazımsızlık ● Boyun tutulması ● Değişken ruhsal yapı ● Anoreksiya ● Sinüslerin tıkanması ● Anksiyete ● Ağız kokusu ● Dolaşım bozukluğu ● Ateş ● Deprasyon ● Kabızlık

Tüm Bunlardan

SANAPLANT DETOX BANDI ile KURTULABİLİRSİNİZ !!!


Sanaplant

İnsanoğlu medeniyetin ilk yıllarından bu yana doğanın mucizevi özelliklerinden yararlanmak istemiştir. Bir grup bilim adamı Fuji dağınıda içeren bir çok ormanda, ağaçların büyümesini ve kendilerini yenilemesini ve aynı zamanda ağaç bileşenlerini inceleyen 26 yıllık bir çalışma yapmışlardır. Ve sonunda geniş yapraklı ağaçlardan Kashi, Sakura ve Buna (Kiraz, meşe ve kayın) özlerinden oluşan ve faydalı etkileri olan bir toz üretmişlerdir.

Katkı maddesi içermez. Doğaldır. Harici kullanım içindir. Çocukların erişemiyeceği yerde saklanılmalıdır…

Detoks bandı nasıl çalışıyor…….

Detoks bandı vücuttan atılan toksinlerin kısa süreli kullanımlarda dahi emilmesini sağlıyor. Bandın etkisi ağaçların doğal yolla temizlenmelerine benzer ve sağlıklı yaşama faydalı bir katkı sağlar.

İçerik:
%5 Chıtosan ------- Yengeç kabuklarından üretilen bir maddedir. Japonya Hoakido sahillerinde bulunur. Sağlığa pozitif etkisi vardır.
%30 Ağaç Sirkesi-----Dezenfektan için idealdir.
%4 Tourmalıne-------Brezilya madenlerinden çıkartılan ikinci derece değerli bir taştır. Vücut fonksiyonlarını aktive etmede etkilidir.
%4 Perlite-------Bir çeşit volkanik camdır. Üstün emilim özelliğine sahiptir. Silis ile beraber vücuttan atılan toksinleri emmede etkilidir.
%4 Pure Sılıca-----Yüksek kalitede silis süngeri. Kozmetik alanda da kullanılır.
%50 Tokutamı Starch---- Suyu absorbe edebilme özellikli, suda çözünebilir karbonhidrattır. Diğer maddelerin özelliğini arttırmak için kullanılır.VIP DOMOTEC TAŞ MUCİZESİ

Doğadaki taşların pudra zerreciğinin 1/10 u kadar küçük boyuta getirilip elyafa işlenmesiyle elde edilir. 35 - 36 derecedeki vucut ısısı ile harekete geçip enfraruj işıkları yayar. Kanımızdaki su moleküllerini harekete geçirir kalbimize yüklenmeden kanın vucudumuzun her köşesine aynı hızda yayılmasını sağlar. yani kan dolaşımını düzenler. Sakinleştirici bir etki yaratır. Tedavimize destek olaral ağrılardan kurtulmamıza yardımcı olur.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ


Termal bay ve bayan Tşört:
Yaz kış kullanılan doğal taş teknolojisi ile üretilen anti - statik özelliktedir. Alerjiye karşı direnci arttırır, kan dolaşımına yardımcı olur. Ağrıları rahatlatır. Bilgisayar ve televizyonun yaydığı radyasyonlardan korur. Termal bayan/erkek çorap : Kan dolaşımını hızlandırı , ayaklara masaj yapar, ayakları terletmea, mantar oluşumunu önler Ayak kokusu ve şişmeleri önler.

Eklem bantları ve çeşitleri : Termal dizlik , Termal dirseklik , Termal bel korsesi, Termal baş bandı, Termal el bilek sargısı, Termal ayak bilek sargısı , Termal el bilek bandı. Tüm eklem ağrılarının giderilmesinde etkilidir. Spor yaralanmalarında kullanılır. Aktif spor öncesi kas ısıtmalarında kullanılır. Baş ağrılarının giderilmesine yardımcı olur. Burkulma ve spor yaralanmalarında tedaviyi hızlandırır.
SİPARİŞ VEREBİLİR YA DA TEMSİLCİMİZ OLUP SİZ DE KAZANABİLİRSİNİZ.

İletişim: Cep No : 0533 419 36 93 Tel : 0216 366 01 77

e-mail : nurselkoksal@yahoo.comDİĞER ÜRÜNLER
Tansiyon Ölçüm Cihazı - Şeker Ölçüm Cihazı - Şeker Ölçüm Cihaz Stickleri Sargı Bezi - Gazlı Bez - Hasta Bezleri - Çoçuk Bezleri Atel - Elastik Bandaj - Korse


Tabanlık - Dizlik - Dijital Derece - Göz Bantları - İpek Bant - Enjektör Bileklik - Boyunluk - Amerikan Tendürdiyotu - Oksijen - Alkol


İletişim: Cep No : 0533 419 36 93 Tel : 0216 366 01 77

e-mail : nurselkoksal@yahoo.com