KÖKSAL PARFÜMERİ MEDICAL
Ana Sayfa - Anti aging -Diyet
Temizlik - MedikalORGANIK LIFE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ
altincilek defne
Altın çilek kremi
Yüz göz çevresindeki kırışıklıkların ve ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur.
Defne kremi
Nemlendiricili yüz kremi , hücre yenlileme özelliği ile cildn diri, nemli ve canlı kalmasına, ciltte oluşabilecek siyah nokta ve aknelerin giderilmesine yardımcı olur.
 
reishimantari blueanemon
Reishi mantarı kremi
Kısa sürede hücre yenileme özelliği ile cildin diri,neli ve canlı kalmasına, yaşlanma belirtilerinin azalmasına, dejenere olmuş dokunun düzlmesine güneş ışınlarının cilde verdiği hasarın önlenmesine yardımcı olur.
Blue anemon kremi
Nemlendiricili yüz kremi, cildinize nüfuz ederek yüz ve boyun bölgesinde kırışıklıkları, ince çizgileri, güneş lekesi,akne ve sivilce lekelerini giderme yönünde yardımcı olur.
ROSENSE CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ
 
rosense
 
Gül ekstratı ve vitamin içeren vücut bakım ürünlerimiz cildi diri ve ipeksi bir görünüme kavuşturur., tazelik ağlar.
Gül ekstratı ve vitaminlerle zenginleştirilmiş Rosense cilt bakım ürünleri cildi nem dengesine kavuşturur, taze ve duru bir görünüm sağlar.

Nemlendirici maske
Yoğun nem terapi gül özü ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formülü cilde ihtiyacı olan uzun süreli ve yoğun nemi hemen sağlar. Ciltteki hassasiyeti yatıştırır.


Kişisel bakım ürünleri


Gül özü ve vitaminlerle zenginleştirilmiş formülasyonları saçlarınızı derinlemesine temizler ve parlaklık sağlar.

Nemlendirici ve gül özü içeren özel formülü sayesinde sabunlarımız cildinizin nem dengesini korur. İçerdiği E vitamini ile cildinizitazeleyerek etkili şekilde temizler.Tüm ithal ve yerli parfüm çeşitleriYerli ve ithal parfum setleri bulunmaktadır.CİLT BAKIMI ve KORUMASINDA TERCİH ETTİGİMİZ MARKALAR

ARNAUD - ROC - CLIVEN - NIVEA - SEBA MED - JOHNSON ' S - PALMOLIVE - NUTRIGENA - CAKE - FADE OUT - LIERACEFFECT %100 BİTKİSEL NATUREL CİLT BAKIM ÜRÜNLERİTüm ürünler BİTKİSEL olup petrol türevi yağlar ve hayvansal yağlar içermemektedir !


CİLT TEMİZLEME JELLERİ

BİTKİSEL TONİKLER

BİTKİSEL GÖZ KREMLERİ

KALICI KAŞ VE KİRPİK BOYASI SWISS O.PAR

BİTKİSEL YÜZ KREMLERİ

DİĞER ÜRÜNLER

NATUREL TERMAL ÇAMUR MASKELERİ

SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİİsviçre'den ithal CAKE ürünler:

Silikon dudak - Göğüs büyüten ve dikleştiren likit - bitkisel botoks - ani kırışıklık giderici losyon - tırnak besleyen ve sertleştiren losyon - doğal E vitamini yağı - Sıkılaştırıcı kırışıklık giderici serum - Cildi yeniden canlandırıcı likit - Hücre yenileyici kırışıklık giderici likit - Firming sıkılaştırıcı restore edici likit - Kalça inceltici likit - Naturel botox likit - Doğum sonrası çatlak ve iz onarıcı likit - Kırışık ve leke giderici likit - Ekstra özel bakım likiti - Komple yüz için kırışıklıkları giderici yoğun bitkisel likit.

Daha detaylı bilgileri bazı hafta sonlarında Sabah gazetesinde bulabilirsiniz.CAKE GÖĞÜS BÜYÜTEN VE DİKLEŞTİREN LİKİT

Cake firmasının garantisiyle İsviçre'de üretilmiştir.
İçeriği : Chase Tree Berreye Gingko biloba zengin vitaminler ve mineraller Vitamin A,B,E, mısır özü, Vitamin C, B2, Susam Yağı.
Göğüsleri besleyerek dikleşmesini ve büyümesini sağlar, sarkmayı ortadan kaldırır.

2 ay boyunca günde bir defa uygulanır. 1 beden büyüme sağlar (5-6 cm)

CAKE ürünlerinde nakit ödemelerde % 15 indirim veya kredi kartına taksitlendirme yapılır.


MONSOON USA DUDAK BESLEYEN ve BÜYÜTEN LİKİT
Amerika'dan ithal
İçeriği:

Vitaminler , mineraller, Vitamin E , Gingko, biloba ve A ile zenginleştirilen yan etkisiz formül.
% 100 bitkiseldir , hormon içermez. Kalıcı etkisi 6 aydır.


CAKE BİTKİSEL BOTOX GÖZ VE DUDAK ÇEVRESİ İÇİN ACİL KIRIŞIKLIK GİDERİCİ

Havuç özü A ve E vitaminleri karışımından elde edilmiştir. Çok kısa sürede etkisini, gösterir.

Gözde oluşan kırışıklıkları ve dudak çevresindeki kırışıklıkları çok kısa sürede açma etkisi vardır. Bu etki 6 ay süreyle kalıcılığını korur.CAKE ESTETİK DERİN LEKE GİDERİCİ

Lavanta limon özü ve yağı ile geliştirilen yan etkisiz formül.

Her türlü leke ve izde kullanılır. Pigment açıcı özelliği ile güneş lekelerinini , yaşlılık lekeleri , doğum sonrası oluşan lekeleri , ilaç kulanımından dolayı oluşan lekeleri, sivilce lekelerini gidermede kesin sonuç verir.
İçerisinde ayrıca Vitamin E penthenol , provitamin B5 olduğu için cildi nemlendirir.


CAKE DUDAK BÜYÜTEN SIVI

GINGKO BILOBA bitkisinden elde edilmiştir. Bu bitki kılcal damarların kanla beslenmesini sağlar. Her gün düzenli kullanıldığında dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Bu ürün kullanılırken ruj kullanılmamalıdır. İstenilen dolgunluk elde edilince ürün kullanımı bırakılmalıdır. Etkisi 6 ay sürer. İsviçre'den ithal bir üründür.


FADE-OUT GÖZ ALTI MORLUKLARI İÇİN ETKİN ÇÖZÜM.

Göz çevresindeki kırışıkları azaltır. Yaşlanma belirtilerini A ve E vitaminleri sayesinde geciktirir. Göz altı morluk ve torbaları için kesin çözümdür.

Bayan ve erkeklerde kullanılır.
BİTKİ ÖZLÜ EPİLASYON KREMİ BIODER

Yüz ve vucut tüylerini çok kısa sürede inceltip yok eder. Yüz ve vucut için ayrı formüle edilmiştir. Cildin pH değerini korurken nemini ve yumuşaklığını arttırır. Zaman içerisinde tüy kökleri incelir ve tüyler tamamen yok olur.
Tamamen bitkiseldir.
%100 DOĞAL EL VE VUCUT SABUNLARI

ROYAL SAVON
Sağlık bakanlığı izniyle Fransa'dan ithal edilmiştir.
TEA içermeyen, antibakteriyal nemlendirici saç ve cilt sabunudur.
Elma ve beyaz funda çiceği, çilek ve sütlü, mineralli, yeşil limon ve çimli, kavun ve narlı, lavanta ve vanilyalı, tropikal meyveli , ölü deniz killi ve peeling etkili lifli sabun çeşitleri vardır.
Nemlendirici, peeling yapan, spa etkisi veren, , sıkılaştırıcı, arındırıcı etkileri olan farklı sabun çeşitlerimiz mevcuttur.


MAKYAJ BÖLÜMÜ ÜRÜNLERI


ALIX AVIEN - CATHERINE ARLEY - FLORMAR -

GOLDEN ROSE - MAX FACTOR - NIVEA - L'OREAL
İTHAL ve YERLİ PARFÜM & DEO ÇEŞİTLERİMİZ

Sergio Taccini - Boss - Chevignon - Adidas - Aramis - François Patrick - Nue - Gucci Envy Cabotine - Les Copains - Gerani - Burberrys - Jazz - Jaguar - Mike Ego - 8x4 - Nivea


DOLDURMA PARFÜMLER : RAINBOW - ROXANNE - SELECAN


Tüm ürünlere ait Siparişler ve Bilgi için e-mail atın : nurselkoksal@yahoo.com

CİLDİNİZE GEREKTIĞI GİBİ BAKIM YAPABİLİYOR MUSUNUZ ? BİLGİ İÇİN Tel : 0216 3660177
e-mail : nurselkoksal@yahoo.comCİLDİNİZ İÇİN ; Yaşınızı , Cilt Tipinizi , Kullanmakta Olduğunuz Ürünleri e-mail veya Telefon ile bize bildirin . Size CİLT BAKIM UZMANLARIMIZ ve ÜRÜNLERİMİZ ile yardımcı olalım.